КДБК

Заснований в 1993 році

Oб'єкти:2 ЖК на сайті

Будується:1 будинок будується в 1 ЖК

Регіони діяльності: Пісочин

Переноси будівництва

Перенесення будівництва не виявлено

Опис КДБК

ПрАТ «КДБК»: вигідне житло.

Опис

ПрАТ «КУРЯЖСЬКИЙ ДОМОБУДІВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС» було засновано в 1989 році в м. Харків. Основним напрямком діяльності компанії є розробка проектів і будівництво об'єктів житлової та комерційної нерухомості. За роки успішного функціонування компанія стала одним із значущих учасників будівельної галузі регіону та країни.

У структурі компанії успішно функціонують підприємства, що дозволяють забезпечувати весь комплекс проектних і будівельних робіт, а компанії пропонувати на ринку будівництва нерухомості реалізацію проектів житлового, комерційного та виробничого призначення замкнутого циклу («під ключ»).

Компанія першою в Україні застосувала нову технологію утеплення панельних будинків що зводяться, це дозволило власникам зменшити розмір витрат на опалення житла та захистити побудовані будинки від холоду і проникаючої вологи. Це дозволило ПрАТ «КДБК» розширити свої виробничі потужності і організувати нові виробництва в рамках своєї матеріально-технічної бази.

Діяльність

Сьогодні ПрАТ «КДБК» - один з головних девелоперів українського ринку нерухомості. Компанією успішно реалізовано більше 100 об'єктів, площа яких сумарно склала понад 600 тис. кв. м. Більше 400 тис. кв. м житла були зведені компанією на території України і за кордоном (Росія).

Компанія здійснює проектування і будівництво об'єктів будь-якого рівня складності. Реалізовані об'єкти формують позитивний імідж компанії на ринку будівництва і дозволяють проводити заходи щодо вдосконалення власної технічної бази та технологічних процесів виробництва будівельних матеріалів для зведення об'єктів будівництва.

Клієнтами високо цінується пропонований рівень об'єктів, що зводяться (комфорт і якість житла), цінова політика і якісний виробничий менеджмент компанії. Деякі з об'єктів компанії:

  • Житловий будинок DOMINION (Харків),

  • Житловий будинок «Родники» (Харків),

  • Житловий будинок «Павленки» (Харків),

  • Житловий будинок «Маяк» (смт Пісочин).

Соціальні проекти

ПрАТ «КДБК» бере активну участь в соціальних програмах регіону. Зводить необхідні місту і області об'єкти виробничого призначення, функціонування яких дозволяє забезпечити робочими місцями жителів Харкова і Харківської області, тобто якісно підвищити рівень життя людей.

Компанія забезпечувала повний цикл будівництва або частково брала участь в зведенні, таких значущих регіональних підприємств: Юліївський газопромислових комплекс, Балаклійський цементний завод, Краснокутський газопереробний завод та інші.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом