ІН-БІЛД

Заснований в 2010 році

Oб'єкти:3 ЖК на сайті

Будується:1 будинок будується в 1 ЖК

Регіони діяльності: м. Ірпінь

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

до 6 міс.

1

від 6 до 12 міс.

1

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис ІН-БІЛД

БК «Ін-Білд»: динамічний урбанізм.

Опис

Будівельна компанія «Ін-Білд» представлена ​​на ринку нерухомості з 2010 року. Головний офіс компанії знаходиться в м. Ірпінь (Київської обл.). Починала свою діяльність компанія з будівництва клубного житлового будинку та котеджного містечка. На даний момент основним видом діяльності компанії є будівництво багатоквартирних житлових будинків і комплексів в околицях Києва.

До основних переваг компанії «Ін-Білд» на будівельному ринку регіону відносяться:

  • сміливі конкурентні ідеї об'єктів житлового будівництва;

  • можливість придбання земельної ділянки в комплекті з квартирою без додаткових фінансових витрат;

  • гарантія завершеності кожного проекту і введення в експлуатацію в чітко обумовлені терміни;

Діяльність

За роки успішної діяльності компанія реалізувала проекти будівництва понад 1300 комфортних квартир або близько 82 тис. кв. м житлової нерухомості. Свою діяльність співробітники компанії порівнюють з функціонуванням швейцарського банку - професійно, впевнено, надійно.

В рамках будівельної діяльності компанія гарантує виконання і відповідність всім актуальним нормам і вимогам будівельного процесу. Контроль фахівців на кожному з рівнів процесу реалізації проекту дозволяє гарантувати якість об'єктів, що зводяться і укладатися в планові терміни будівництва і введення житлових будинків і комплексів в експлуатацію.

Компанія використовує тільки якісні будівельні матеріали і механізми, працює з перевіреними постачальниками товарів і послуг, дорожить репутацією і надає високий рівень супутніх послуг (декор, благоустрій, актуальні послуги з управлінню готовими об'єктами забудови). Деякі з реалізованих проектів компанії:

  • ЖК «Сяйво» (Ірпінь),

  • ЖК «Креатив хаус» (Ірпінь),

  • ЖК «Островський» (Ірпінь),

  • котеджі на вул. Комінтерну (Ірпінь).

Будівельна компанія «Ін-Білд» піклується про якісну інфраструктуру об'єктів, що зводяться, гарантуючи комфорт і надійність власникам придбаних квартир.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом