Greenville

Заснований в 2007 році

Oб'єкти:4 ЖК на сайті

Будується:8 будинків будується в 3 ЖК

Регіони діяльності: Київ Львів

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Greenville

Опис

Група будівельних компаній "Greenville" була заснована в 2007 р. в місті Львів. За такий короткий відрізок професійної діяльності, компанії вдалося стати однією з провідних девелоперських компаній Львова. Створені компанією житлові комплекси відповідають всім актуальним європейським нормам якості життя, а при їх зведенні використовувалися лише екологічно чисті матеріали. Саме прагнення зберегти навколишню природу і надати потенційним інвесторам якісне комфортне житло, дають можливість компанії залишатися флагманом на будівельному ринку регіону.

Діяльність

Основним метедом в роботі професійної команди співробітників компанії Greenville є екологічність створюваних об'єктів нерухомості і дотримання найвищих норм екологічності при зведенні об'єктів. Це гарантує майбутнім власникам квартир в житлових комплексах компанії використання при будівництві екологічно чистих матеріалів і обладнання, а також глибинне опрацювання аспектів енергоефективності та застосування енергозберігаючих технологій в новобудовах.

Цей актуальний параметр оцінки якості житла майбутніми інвесторами є одним з основних, що викликає непідробний інтерес до створюваних об'єктів житлової нерухомості. Деякі з об'єктів компанії:

  • ЖК «Добра оселя» (м. Львів),

  • ЖК «Місто трав» (м. Львів),

  • ЖК Greenville Hous (м. Львів),

  • ЖК Greenville на Печерську (м. Київ).

Розширюючи горизонти своєї представленості на будівельному ринку України, компанія приступила до реалізації нового амбіційного проекту спільно з столичним девелопером «НЕСТ» - житловий комплекс Greenville на Печерську обіцяє бути місцем для щасливого життя власників квартир.

Соціальна відповідальність

Одним з головних напрямків діяльності компанії (крім будівництва) є турбота про навколишнє середовище. Компанія активно бере участь в проектах з озеленення вулиць міст, створення парків і скверів, очищення річок, озер і ставків. Тим самим співробітники компанії демонструють, що їм не все одно в яких умовах будуть жити і працювати представники майбутніх поколінь.

Новини Greenville

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом