Globus

Заснований в 2016 році

Oб'єкти:7 ЖК на сайті

Будується:2 будинки будується в 1 ЖК

Регіони діяльності: Львів

Переноси будівництва

Перенесення будівництва не виявлено

Опис Globus

БК Globus: Львів в скандинавському стилі.

Опис

Будівельна компанія Globus була заснована у Львові в 2016 році. Основним видом діяльності компанії є проектування та будівництво багатоквартирних житлових комплексів в м. Львові та околицях.

Мета діяльності компанії на будівельному ринку регіону - привнесення в Україну якісної скандинавської архітектури. Філософія діяльності компанії полягає в створення комфортного простору для життя, а не звичайної квартирної площі.

Основними перевагами об'єктів будівництва є:

  • використання сертифікованих, що відповідають вимогам технологічного процесу будівництва, матеріалів і технологій;

  • створення комфортної зони для життя і відпочинку всередині кожного ЖК;

  • продумана та актуальна інфраструктура об'єктів житлового призначення, що будуються.

Діяльність

За роки успішної діяльності молодим і амбітним колективом компанії були досягнуті значні результати: введені в експлуатацію 5 житлових будинки в 4 житлових комплексах, в процесі будівництва знаходяться ще 4 будинки в 3 житлових комплексах. Стрімка динаміка будівництва, сміливі архітектурні ідеї і їх якісне втілення дозволили компанії відповідати статусу надійного забудовника Львова. Деякі з реалізованих проектів будівельної компанії Globus:

  • ЖК Washington City (Львів),

  • ЖК Globus Premium (Львів),

  • ЖК Globus Comfort (Львів),

  • ЖК Globus Park (Львів).

Висококваліфікований штат співробітників компанії забезпечує повний цикл будівельних і експлуатаційних послуг. Якість споруджуваних житлових комплексів було високо оцінено клієнтами компанії.

Компанія піклується про своїх клієнтів. Спеціальні інвестиційні програми дозволяють все більшій кількості клієнтів придбати не просто нову квартиру у Львові, а отримати новий якісний рівень комфорту, тим самим підвищивши рівень життя.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом