Гарант-Житло (Ирпень)

Oб'єкти:0 ЖК на сайті

Переноси будівництва

Перенесення будівництва не виявлено

Опис Гарант-Житло (Ирпень)

БК «Гарант Житло»: комфортний Ірпінь.

Опис

Будівельна компанія «Гарант-Житло» веде свою діяльність в м. Ірпінь (Київської обл.). Компанія забезпечує повний комплекс послуг з проектування та будівництва об'єктів нерухомості житлового призначення. Гарантія якості об'єктів, що зводяться сприяє привабливості об'єктів компанії серед інвесторів і клієнтів.

Сміливі архітектурні рішення, «прозорість» в оформленні проектної документації, дотримання термінів і технічних параметрів будівництва надало компанії можливість затвердитися в статусі надійного забудовника регіону.

Діяльність

Основним видом діяльності компанії є будівництво малоповерхових будинків і таунхаусів в курортних зонах Ірпіня. Висококваліфікований персонал компанії забезпечує весь цикл проекційних і будівельних робіт з подальшим якісним сервісом обслуговування об'єктів будівництва, введених в експлуатацію. Деякі з реалізованих проектів будівельної компанії «Гарант-Житло»:

  • житловий будинок по вул. Павленка (Ірпінь),

  • житловий будинок по вул. Чехова (Ірпінь),

  • житловий будинок по вул. К. Маркса (Ірпінь).

Компанія здійснює будівництво об'єктів будь-якого класу і рівня складності. Вдячні клієнти компанії високо цінують рівень комфорту та інвестиційної привабливості об'єктів житлового будівництва компанії.

Також компанія здійснює ремонтні та оздоблювальні роботи в готових приміщеннях, благоустрій прибудинкової території, надає ряд сервісів, покликаних зробити життя нових мешканців якісним і відповідним світовим стандартам.

Власні виробничі потужності компанії дозволяють реалізувати проекти в системі «під ключ», а відсутність сторонніх підрядників в процесі будівництва дозволяє дотримуватися планових терміни будівництва і надавати на ринку конкурентні ціни.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом