Галицький двір

Заснований в 1995 році

Oб'єкти:4 ЖК на сайті

Будується:1 будинок будується в 1 ЖК

Регіони діяльності: Трускавець

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Галицький двір

ПФ «Галицький двір»: німецький характер.

Опис

Приватна фірма «Галицький двір» була заснована в 1995 р. в м. Івано-Франківськ. Покладаючись на багатовікову історію регіону, компанією був визначений основний принцип професійної діяльності - будувати будинки в центральній частині міст. Адже таке житло завжди буде мати попит.

За роки існування компанія завоювала статус надійного забудовника західноукраїнського регіону, а створена потужна технічна база дозволяє компанії здійснювати будівництво своїх об'єктів в максимально короткі терміни.

Діяльність

Команда професіоналів високого рівня у своїй роботі дотримується принципу «якісного житла», створюючи сучасні багатоквартирні будинки з новітніх матеріалів, застосовуючи технічні інновації, створюючи актуальну і комфортну інфраструктуру своїх об'єктів, і піклуючись про те, щоб кожен новий об'єкт будівництва став архітектурною окрасою міста.

Компанією створені будинки, що дозволяють власникам відчути себе мешканцем цивілізованого європейського міста, мати все необхідне для комфортного життя і відчувати гордість за свій будинок. Деякі з реалізованих об'єктів ЧФ «Галицький двір»:

  • житловий будинок по вул. С. Крушельницької (Трускавець),

  • житловий будинок по вул. Незалежності (Івано-Франківськ),

  • житловий будинок по вул. Жаб'євський (Верховина),

  • житловий будинок по вул. Коновальця (Бурштин),

  • житловий будинок по вул. Роксолани (Трускавець).

Сервісна служба забудовника моніторить вимоги і побажання потенційних клієнтів. Це дає можливість компанії розробляти спеціальні програми продажу кожного зі своїх об'єктів. Акції та можливі варіанти розстрочки (до 2-х років) дозволяють покупцям зробити вигідне капіталовкладення в нерухомість, вибрати оптимальний варіант будинку і заощадити.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволив створити велику кількість вдячних мешканців регіону, репутацію одного їз кращих забудовників Західної України і створити архітектурні шедеври, які прикрашають серце міста. У планах компанії безліч проектів з масштабної забудови західноукраїнських міст.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом