CBS

Oб'єкти:0 ЖК на сайті

Переноси будівництва

Перенесення будівництва не виявлено

Опис CBS

БК CBS: створюють Будинки.

Опис

Будівельний холдинг CBS - це інвестиційна група компаній, основним видом діяльності якої на ринку будівництва нерухомості України є девелоперська діяльність. Компанія веде свою діяльність в п'яти містах України: Запоріжжя, Суми, Кропивницький, Житомир та Київ. Основний офіс компанії знаходиться в столиці. Основними послугами компанії є:

  • девелопмент будь-якого рівня складності;

  • послуги генерального підряду в проектуванні і будівництві об'єктів нерухомості;

  • брокерські операції в сфері послуг житлової та комерційної нерухомості.

У структурі компанії знаходяться підприємства, що заслужили довіру клієнтів і партнерів. Компанія «Креатив Буд» займається проектуванням і будівництвом об'єктів житлової та комерційної нерухомості. Компанія CBS Sales займається продажем реалізованих об'єктів житлової та комерційної нерухомості, надає ряд супутніх сервісів, відповідає за комунікацію з клієнтом.

Повний цикл реалізації проектів, висококваліфікований персонал і досвід реалізації проектів житлової нерухомості будь-якого рівня складності і класу комфортності, дозволили компанії завоювати довіру і інтерес до споруджуваних комплексів з боку клієнтів.

Діяльність

На даний момент, на різних стадіях будівництва і здачі в експлуатацію знаходиться 7 комфортних і сучасних житлових комплексів. Планується набуття нового якісного європейського способу життя близько 3000 українськими родинами. Майже 1000 сімей вже зробили свій вибір і знайшли щастя в новому будинку від холдингової компанії CBS. Деякі з реалізованих проектів компанії:

  • ЖК «Резеденція» (Запоріжжя),

  • ЖК «Тетерівський бульвар» (Житомир),

  • ЖК «Ковалівський» (Кропивницький),

  • ЖК «Зарічний» (Суми).

Компанія дбає про комфорт своїх клієнтів. Нові комплекси компанії забезпечені усіма необхідними актуальними сервісами, необхідними для комфортного і безпечного життя.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом