Archi-BV bud

Заснований в 2006 році

Oб'єкти:1 ЖК на сайті

Будується:3 будинки будується в 1 ЖК

Регіони діяльності: с. Горенка

Переноси будівництва

Перенесення будівництва не виявлено

Опис Archi-BV bud

БК Archi-BV-bud: головний забудовник Приірпіння.

Опис

Будівельна компанія Archi-BV-bud була заснована в 2009 році в м. Буча Київської області. Основним напрямком діяльності компанії є проектування та будівництво об'єктів житлової нерухомості в курортній зоні Київської області. Компанія має досвід реалізації об'єктів в Бучі, Ірпені, Ворзелі і Києві. Це дозволило компанії зайняти заслужене місце серед провідних забудовників регіону і заробити високий рівень довіри партнерів, інвесторів і клієнтів.

Переваги компанії Archi-BV-bud на ринку регіону:

  • якість (використання екологічних матеріалів, високі стандарти якості послуг, що надаються);

  • ціна (економічне обґрунтування ціни, спеціальні фінансові програми і акції);

  • надійність (виконання зобов'язань перед інвесторами - 100%).

Компанія усвідомлює, що сьогодні Приірпіння - одне з кращих місць для життя і відпочинку. Природний оазис в околицях мегаполіса не залишає байдужими потенційних власників житлових комплексів і таунхаусів, об'єкти компанії заслужили увагу і довіру від клієнтів та інвесторів.

Діяльність

Основною перевагою реалізованих проектів будівельною компанією Archi-BV-bud є їх місце розташування. Компанія також піклується про розвинену актуальну інфраструктурі реалізованих проектів, продуману функціональність житлової нерухомості, якість супутніх сервісів, які гарантують високі європейські стандарти якості життя в об'єктах, створених будівельною компанією Archi-BV-bud. Деякі з об'єктів компанії:

  • котеджне містечко Sun City (с. Горенка біля Пуща Водиці),

  • житловий будинок на вул. Новооскольская (Ірпінь),

  • таунхауси на вул. Українська (Ірпінь),

  • ЖК на вул. Першотравнева (Буча).

Сміливі архітектурні рішення, використання інновацій в процесах проектування і будівництва, продуманий рівень комфорту кожного з об'єктів реалізації, дозволили компанії стати одним із затребуваних забудовників регіону.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом