Акрополь

Заснований в 2010 році

Об'єкти в Ірпені 12

Oб'єкти:12 ЖК на сайті

Будується:16 будинків будується в 7 ЖК

Регіони діяльності: м. Ірпінь

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

від 6 до 12 міс.

1

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Акрополь

ДК «Акрополь»: будівельник майбутнього біля столиці.

Опис

Девелоперська компанія «Акрополь» була заснована в 2010 році в м. Ірпінь (Київської обл.). За роки представленості на ринку будівництва об'єктів житлової забудови компанія досягла значних результатів: побудовано 22 нових будинки, в яких придбали комфортні квартири понад 1000 сімей. Це дозволило компанії утвердитися в статусі надійного забудовника Київської області.

Основними принципами успішної діяльності компанії є:

  • надійність (дотримання планових термінів будівництва і введення готових об'єктів забудови в експлуатацію, а також виконання забудовником зобов'язань перед інвестором в повному обсязі);

  • якість (фахівцями компанії ведеться контроль на всіх етапах будівництва, що гарантує відповідність зведених будинків всім сучасним вимогам і стандартам);

  • доступність (компанія реалізує на ринку житлові будинки найвищої якості за доступною ціною);

  • широкий вибір (вся реалізована нерухомість компанії знаходиться в екологічно чистих зонах і володіє розвиненою актуальною інфраструктурою, що дозволяє клієнтові вибрати саме той рівень комфорту і вид з вікна, який він побажає).

Діяльність

Фахівцями компанії проводиться аналіз всіх запитів і потреб потенційних покупців квартир, зіставляючи їх з актуальними пропозиціями і сезонними знижками. Це дає можливість підібрати для покупця найбільш «розумну» пропозицію для придбання квартири.

Також, безперечним залишається факт, що придбання квартир в Київській області (Ірпінь, Ворзель) - унікальна можливість поліпшити умови життя і для мешканців Києва (стати власником комфортної упорядкованої квартири більшою площею і розвиненою інфраструктурою за ті ж гроші).

Деякі з реалізованих проектів компанії:

  • ЖК «Капітал» (Ірпінь),

  • ЖК «Карат» (Ірпінь),

  • житловий будинок по вул. Кленова (Ворзель),

  • житловий будинок по вул. Мечникова (Ірпінь).

Компанія застосовує у своїй діяльності гнучку систему знижок і спеціальних пропозицій, як для об'єктів житлового призначення, так і для приміщень комерційної нерухомості, що дозволило завоювати інтерес і репутацію в середовищі власників бізнесу столиці і області.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом