Російська атака на ЖК Апельсин в Одесі завдала збитків на понад 60 млн грн

Російська атака безпілотниками по житловому комплексу Апельсин в Одесі в ніч на 20 червня 2025 року завдала збитків на понад 60 мільйонів гривень. Таку оцінку надала Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу після обстеження місця трагедії, передають місцеві ЗМІ.

Внаслідок обстрілу загорілися три верхні поверхи 23-поверхівки. Рятувальники евакуювали 600 мешканців, зокрема врятували трьох осіб, серед яких діти, з заблокованої квартири. Постраждали ще п’ять будинків у місті, а також щонайменше три автомобілі. Один із будинків повністю згорів — з нього евакуювали шість осіб.

Троє рятувальників отримали травми під час обвалу конструкцій, їх госпіталізовано, стан — стабільний.

Екологи також зафіксували засмічення території площею 720 м² уламками будівель, залишками дронів і побутовим сміттям. Розрахунки вже передали до Оперативного штабу для внесення до реєстру збитків, спричинених збройною агресією рф.

Як повідомляли Нерухомі в новинах нерухомості, також в ніч на 7 липня одна людина загинула через дронову атаку на Одесу. Загиблий був охоронцем новобудови, біля якої сталася пожежа. Крім будівельних вагончиків, руйнувань зазнали 10 гаражних приміщень, 4-поверхова адміністративна будівля і станція технічного обслуговування в Пересипському районі.

Автор:

Володимир Гришенко

Журналіст/ редактор

Журналіст-редактор nerukhomi.ua. Улюблені теми – економіка і політика. Знається на кріптовалютах і ринках пов'язаних з нерухомістю. На проекті НЕРУХОМІ з травня 2020 року.
Усі статті автора

Коментарі

170

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом