ЖК Медовий 3

Київ Солом'янський р-н

вул. Петра Радченка, 27

Новий ЖК
Рейтинг
У цього ЖК поки немає рейтингу

Забудовник

55 ЖК на сайті

Заснований в 1955 році

Київ , Солом'янський р-н

Побудувати маршрут

вул. Петра Радченка 27

Васильківська

14 хв 30 хв

Либідська

13 хв 31 хв

Деміївська

10 хв 25 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК Медовий 3

в проекті

немає даних

невідомо

Параметри

Стадія буд-ва

в проекті

Клас ЖК

економ

Про житловий комплекс

В мальовничому місці, на околиці Кадетського гаю, будується сучасний житловий комплекс «Медовий-3». Близькість до природи гарантує тишу, спокій і свіже повітря, а також забезпечить мешканців новобудови місцем для прогулянок і проведення сімейного дозвілля. Не будуть новосели відчувати дефіцит і в об'єктах інфраструктури, оскільки поруч є все необхідне для ведення бізнесу, навчання, здійснення закупівель та приємного проведення часу. Крім того, у проекті передбачено створення зон для відпочинку дорослих і дітей безпосередньо на території ЖК.

Розташування

Житловий комплекс значно віддалений від центральної частини столиці, але це не створює перешкод для трансферу його жителів. В 10 хвилинах на авто розташовані три станції метрополітену («Деміївська», «Васильківська», «Голосіївська»). У 15 хвилину ходьби знаходяться зупинки автобусів і маршруток, які рухаються в різних напрямках Києва.

Дістатися в будь-який куточок столиці можна на особистому транспорті, виїхавши на одну з центральних магістралей – проспект Ст. Лобановського. Варто відзначити зручність пересування по другорядних вулицях, де, незважаючи на досить активний трафік, рідко зустрічаються затори.

Інфраструктура

Жителі нового житлового комплексу не будуть відчувати труднощі з соціальним розвитком, або з отриманням побутових послуг. Поруч розташовуються об'єкти інфраструктури, необхідні для повноцінного життя:

• школа №121, «Міленіум» та «Афіни», де підростаюче покоління зможе отримати якісну освіту, завдяки сучасним методикам викладання та впровадження інноваційних технологій у процес навчання;

• дитячий садок №478 та 124;

• продуктові магазини, мережеві супермаркети;

• відділення державного банку України «Ощадбанк»;

• спортивні комплекси, де представлені заняття різних напрямків, які дозволять не тільки підтримувати хорошу фізичну форму, але і подбати про здоров'я та емоційний стан;

• провести дозвілля можна в парку «Кадетський гай» або на березі мальовничого озера.

Безпосередньо на території «Медовий-3» буде облаштовано новий дитячий майданчик з урахуванням інтересів дітей різних вікових груп, зони відпочинку з лавками і охайними клумбами.

Планування і вартість житла

Станом на жовтень 2019 року немає достовірної інформації про технічні характеристики будівлі, планування та цінову політику житла.

«Медовий-3» – комфортний і продуманий до дрібниць комплекс, проживання в якому буде справді щасливим.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час