ЖК вул. Кондукторська, 40

Київ Солом'янський р-н

вул. Кондукторська, 40

/2

Консультація юриста

Замовити

Парковка

перевіряємо

Вертикальний транспорт

перевіряємо

Енергоефективність

Забудовник

521 ЖК на сайті

Київ , Солом'янський р-н

Побудувати маршрут

вул. Кондукторська 40

Палац Україна

10 хв 23 хв

Вокзальна

12 хв 38 хв

Олімпійська

9 хв 15 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК вул. Кондукторська, 40

в проекті

немає даних

невідомо

Експертний погляд

Ділянка забудови по вул. КОНДУКТОРСЬКА, 40, на якій анансовано розміщення ЖК, знаходиться в межах Центрального історичного ареалу та відноситься до зсувонебезпечних територій. Таке розташування покладає на забудовника зобов'язання по виконанню певного переліку заходів та отримання відповідних до законодавства погоджень (історико-містобудівного обґрунтування, дозвол органа охорони культурної спадщини, технічны умови КП “СУППР").

До того ж, цільове призначення в Державному земельному кадастрі визначено, як “для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва", а вид використання земельної ділянки, “для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд". Вказане передбачає будівництво індивідуальних житлових будинків господарських будівель і споруд, що унеможливлює розміщення житлового комплексу.

На запит експертів "НЕРУХОМІ" Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради повідомив, що вихідні дані на забудову земельної ділянки не видавались. Власник земельної ділянки за їх отриманням не звертався.

Документи

10/100

з коментарями експертів

Перевірити

Параметри

Стадія буд-ва

в проекті

Будинків

1

Паркінг

підземний

Утеплення

мінеральна вата

Клас ЖК

економ

Поверховість

9

Стіни

цегла

Опалення

автономне

Про комплекс.

Житловий комплекс тільки запланований, інформації про нього, на даному етапі, мінімум. Відомо, що будинок повинен бути висотою в 9 поверхів, комфорт-класу. У якому заплановано підземний паркінг, закрита територія і, як обіцяє забудовник, невеликий сад на даху будинку. ЖК буде розміщуватися по вул. Кондукторська, 40.

Місцезнаходження.

ЖК буде розміщуватися по вул. Кондукторська, 40, в Солом'янському районі,а саме в районі Батиєвої гори. В оточенні приватного сектора. Що дає перевагу у вигляді прекрасного огляду з вікон. До гірськолижного комплексу "Протасів яр" - 15 хвилин пішки. Під'їзд до об'єкту можливий по вузьких горбистих вуличках приватного сектора, що робить дорогу взимку скрутною. Прилеглі вулиці Протасів яр і Федорова, за якими можна дістатися до центру, бувають завантажені в ранковий і вечірній час.

Інфраструктура.

10-15 хвилин пішки до Солом'янському парку. В якому є і дитячі майданчики, і зони для пікніків і вигулу собак. Пройтися пішки до вулиць Саксаганського і Жилянській з їх різноманітними закладами, можна за 20 хвилин. Подивитися кіно - в ТРЦ «Україна», до якого 10 хвилин на автомобілі. Шопінг - ТРЦ «Ocean Plaza» (15 хвилин на авто). Йти до метро пішки - далеченько, більше 20 хвилин до метро "Олімпійська". Але можна під'їхати на громадському транспорті, зупинка якого в семи хвилинах ходу. Невеликі магазини з мінімальним набором необхідних продуктів є поруч. В радіусі 2-х км є дві загальноосвітні школи та садки. У найближчому ЖК «Альпійський» - є приватні дошкільні установи. Поруч з комплексом проходить ЖД полотно, що необхідно враховувати при виборі житла.

Матеріали будівництва і планування.

Детальна інформація про матеріали, технології і плануванню квартир, очікується. Поки забудовник заявив про те, що буде гідний вибір, ергономічні планування і сучасні матеріали будівництва. Для того, щоб скласти об'єктивну картину про ЖК «Кондукторська, 40», не вистачає кілька важливих параметрів. В цілому, можна відзначити гарну локацію для тих, у кого немає прив'язки до поїздок на метро. Швидше, комплекс порадує ділову і активну частину населення, ніж сім'ї з маленькими дітьми.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час