Клубний будинок Печерський

Київ Печерський р-н

вул. Менделєєва, 12

/2

Консультація юриста

Замовити

Документи

перевіряємо

Парковка

перевіряємо

Вертикальний транспорт

перевіряємо

Енергоефективність

Забудовник

522 ЖК на сайті

Київ , Печерський р-н

Побудувати маршрут

вул. Менделєєва 12

Деміївська

7 хв 12 хв

Дружби народів

20 хв

Либідська

15 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

Клубний будинок Печерський

в проекті

невідомо Початкова дата: 1 квартал 2019

невідомо

Параметри

Стадія буд-ва

в проекті

Будинків

1

Кількість квартир

24

Клас ЖК

бізнес

Поверховість

5

Про комплекс

При виборі нової квартири, мешканці столиці звертають увагу на безліч факторів. Одним з головних є район, в якому розташований будинок. Печерський район Києва довгий час вважається однією з найпрестижніших частин міста. Це центр міста, а значить, тутешня інфраструктура неймовірно розвинена. Крім того, цей район має ідеальну транспортну доступність. Купивши квартиру тут, ви будете більш мобільні і проведете набагато менше часу в дорозі на роботу чи у приватних справах.

Компанія «Друзі Девелопмент» врахувала останні тенденції вибору житла, і створила новий проект — клубний будинок «Печерський», який розміститься в Печерському районі, на вулиці Менделєєва, 12. Це житло бізнес-класу, безсумнівно, приверне увагу багатьох потенційних інвесторів.

Переваги клубного будинку «Печерський»

Якщо вам набрид шум, велика кількість автомобілів і сторонніх людей під вашими вікнами, вам варто розглянути варіант покупки житла в клубному будинку. Тут зовсім небагато квартир. Територія - закрита і знаходиться під охороною. Двір - затишний і чистий.

Технічні особливості будівлі

В даний момент клубний будинок «Печерський» — це тільки проект. Однак, він дуже багатообіцяючий. Розглядаючи візуалізацію, важко не звернути свою увагу на оригінальний архітектурний дизайн з елементами стилю хай-тек. Таке житло буде виглядати яскраво і сучасно на тлі нудних багатоповерхівок. «Печерський» — це 5-ти поверховий будинок, в якому розміститься 24 зручних квартири. Стіни виконані з цегли, що гарантує міцність і довговічність будівлі. Планується присутність підземного і наземного паркінгу.

Транспорт і інфраструктурні об'єкти поблизу

Клубний будинок «Печерський» розташований в районі з гарною зовнішньою інфраструктурою. Поруч з будинком є ​​все необхідне для активного міського життя:

  • Приватні та державні дитячі садки

  • Школи

  • Супермаркети

  • Продуктові магазини

  • Кілька поштових відділень

  • Аптеки

  • Кафе, ресторани, бари

Це лише невеликий список доступних об'єктів. До того ж, клубний будинок має хорошу транспортну доступність. Найближча автобусна зупинка знаходиться дуже близько (на відстані 250 метрів). До станції метро «Дружби народів» можна дістатися за 20 хвилин пішки. Дорога до зупинок «Палац Україна» і «Либідська» займе всього 5-10 хвилин на машині.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час